O nas

Kim jesteśmy?

Kilka faktów o nas.

Studio tańca

Nowoczesne przestronne i w pełni wyposażone studio taneczne praktycznie w centrum Krakowa.

Najlepsi instruktorzy

W naszej szkole znajdziesz najlepszą kadrę instruktorską, która na co dzień wykorzystuje swoje umiejętności w praktyce.

Niesamowite zajęcia i obozy.

Mnogość zajęć i propozycji dla wszelkich grup wiekowych. U nas na pewno znajdziesz odpowiednią ofertę.

Our story

Po kilkunastu latach tanecznej działalności w Krakowie, postanowiliśmy podzielić się ze wszystkimi naszą największą pasją i radością, jaką jest TANIEC i otworzyć wyjątkowe studio taneczne w Krakowie!

Nasi instruktorzy to wysoce wykwalifikowani profesjonaliści, uczestnicy „You Can Dance” i „Got To Dance”; szkolili się w wielu prestiżowych studiach tanecznych na całym świecie, mają na swoim koncie mnóstwo sukcesów i pierwsze miejsca na podiach w Mistrzostwach Świata i Europy. Zarażają pozytywną energią i skutecznie motywują do pracy nad ciałem poprzez zabawę z ruchem i muzyką!

Oferujemy lekcje dla dzieci i młodzieży, ale także każdy dorosły znajdzie coś dla siebie. Ponadto mamy dla Was szeroką gamę zajęć treningowych i fitness!

Atelie to nie tylko taniec, śledźcie uważnie naszą stronę i szukajcie informacji o obozach, warsztatach, wieczorach tematycznych i wielu różnych atrakcjach! To miejsce stworzone z myślą o Was, więc przekraczając progi naszego studia, zostawicie wszystkie troski na zewnątrz i przeniesiecie się na chwilę w fantastyczny świat emocji, muzyki, gry i ruchu.  Nie czekaj, już dziś wynajmij studio, lub zapisz się na zajęcia