PÓŁKOLONIE KRAKÓW 2020

LETNIA AKADEMIA SZTUKI I PRZYGODY

Półkolonie Kraków 2020- Letnia Akademia Sztuki i Przygody!

Półkolonie Kraków „Letnia Akademia”  to świetny sposób na spędzenie wakacji 2020 w mieście. Ale czy tylko w mieście? Nasze półkolonie to nie tylko atrakcyjna forma spędzenia wakacyjnego wypoczynku z bazą na stadionie Wisły Kraków. To także wiele kreatywnych zajęć, przygód i podróży poza miasto, pod okiem doświadczonej kadry.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do przeżycia niesamowitych półkolonii w Krakowie i okolicach. Każde dziecko, podczas naszej Letniej Akademii, poprzez zabawę i wycieczki do ciekawych miejsc naszego regionu, będzie miało okazję poznać niezliczoną ilość  ciekawostek oraz mnóstwa przydatnych informacji. Czy chcesz dowiedzieć się np. jak pielęgnować i samodzielnie zrobić las w słoju, ile papug mieści się w krakowskiej Papugarnii?, czy na Jurze mieszkają czarownice?, a czy kartonik po soczku wyrzucamy do kontenera na plastik czy odpady zmieszane? Te i wiele innych zagadnień znajdzie się w programie półkolonii Letniej Akademii Atelie.

 Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych
pedagogów, którzy w kreatywny i zabawowy sposób zaopiekują się Waszymi pociechami.Ponadto, przygotowaliśmy autorski program zajęć dla dzieci w wieku 6-12 lat, który podzieliliśmy na  dwa tematyczne turnusy: Pierwszy to „Zwierzęta – nasi przyjaciele” oraz drugi-„Nasza planeta Ziemia”. Oba wypełnione mnóstwem dobrej zabawy i aktywności na
świeżym powietrzu!

Co więcej, pragniemy zapewnić, że wszystkie zajęcia będą
prowadzone z zachowaniem bezpieczeństwa w związku z epidemią COVID-19 oraz z zastosowaniem zasad obowiązujących w danym okresie, ustanowionych przez ministerstwo.

Dodatkowo, oferowane przez nas obiady w trakcie zajęć, to
zdrowy dietetyczny catering. Jest on wyspecjalizowany w żywieniu dzieci przedszkolnych i szkolnych, ze szczególnym uwzględnieniem ograniczeń związanych z dietą, wskazanych w formularzu, jaki otrzymacie Państwo od nas.

półkolonie kraków 2020

LETNIA AKADEMIA ATELIE:

„Zwierzęta – nasi przyjaciele”
Turnus I i III

Podczas 5 dniowej półkolonii przybliżymy temat zwierząt na wszelkie możliwe sposoby. Dzieci odwiedzą ZOO, jaskinie Nietoperzy czy stadninę koni. Poruszymy także temat tego, że zwierzęta to nie zabawki – odwiedzimy Krakowskie schronisko. Jak jeszcze przeniesiemy Wasze pociechy w świat zwierząt? Zwierzęcy quiz, kalambury, projektowanie zwierzęcej mody wraz z pokazem na zwierzęcym wybiegu, malowanie buziek i taneczne zajęcia „Madagaskar Zumba”. To nie wszystko! Dzieci będę mogły zobaczyć kolorowe papużki w Papugarni, gdzie będą mogły zrobić masę niezapomnianych zdjęć. Ostatniego dnia naszych przygód pojedziemy odkryć bajkową krainę Jury Krakowsko- Częstochowskiej gdzie turnus zakończymy wyjątkowym wieczorem przy ognisku!

„Nasza planeta Ziemia”
Turnus II i IV

Kolejny tydzień naszych półkolonii minie pod znakiem zagadnień z ekologii i przyrody, wspólnie odwiedzimy najdalsze zakątki Świata, dowiemy się wielu nowych i ważnych rzeczy, zatańczymy z Sombrero na głowie. W sumie dlaczego nie w sombrerro?

Wtedy też będziemy tworzyć niesamowite projekty z różnych materiałów, dowiemy się dlaczego recykling jest taki ważny i czym różni się pszczoła od szerszenia… Ostatniego dnia naszych przygód pojedziemy odkryć bajkową krainę Jury Krakowsko- Częstochowskiej gdzie turnus zakończymy wyjątkowym wieczorem przy ognisku!

 • Zajęcia plastyczne z animatorami
 • Wycieczka do krakowskiego ZOO
 • Tematyczne gry i zabawy z animatorami
 • Zajęcia taneczne
 • Zwiedzanie Jaskini Nietoperzowej
 • Wycieczka do stadniny koni w Zabierzowie
 • Wycieczka do krakowskiej Papugarni
 • Wyjście do schroniska dla zwierząt + gra miejska „ Miejski trop”
 • Ognisko na Jurze, survival
 • Wycieczka do krakowskiego Ogrodu Botanicznego
 • Warsztaty pszczelarskie
 • Zajęcia plastyczne z animatorami
 • Tematyczne gry i zabawy z animatorami na świeżym powietrzu
 • Wizyta w Parku Doświadczeń Lema
 • Warsztaty z recyklingu
 • Warsztaty „Las w słoiku”
 • Zajęcia taneczne
 • Ognisko na Jurze, survival

TERMINY:

CENA:

turnus I

6.07 – 10.07.2020

turnus II

13.07 – 17.07.2020

turnus III

20.07 – 24.07.2020

turnus IV

27.07 – 31.07.2020

690 PLN/ 5 DNI

KWOTA OBEJMUJE:

- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno- animatorskiej
- obiady
- dojazdy do miejsc
- ubezpieczenie NNW
- wszystkie bilety wstępu i opłaty

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 8.00 – 16.30

Zgłoś dziecko na półkolonię!

TUTAJ
znajdziesz formularz zgłoszeniowy